momo

Strach z budúcnosti,alebo strach z neznameho?

TO NEDOPUSTÍM!!! Veríte v osud?
07.01.2007 22:05:28 | celý článok | -- | Som silná osoba... | komentáre: 1

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014